Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac lehet "szobatiszta"?

Tengerimalac lehet "szobatiszta"?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy amikor kiengedem a ketrecéből futkározni hogy akkor valamire kiteszek egy ki almot és akkor oda végzi a dolgát??

Előre is köszi!



2013. jan. 25. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, és youtubon, sok angol videót találsz az alomra szoktatással kapcs. :)
2013. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én úgy hallottam , hogy a tengerimalac nem lehet szobatiszta mivel sokszor eszik kis adagot és az emésztése [ jó esetben ] elég gyorsan " működik ". Mindenhova oda piszkít nincs menekvés :-) :-)
2013. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! én is úgy hallottam hogy nem lehet szobatiszta, de ez hülyeség, és csak nevelés kérdése. Az én malacom félig szobatiszta ^^ami azt jelenti hogy a kakiát összevissza széthordja, de pisilni csak egyetlen egy törölközőre szokott, a története pedig annyi hogy mikor még csak hozzám került , kis korában, onnantól kezdve egszer sem engedtem hogy rám , vagy máshova pisiljen, és igen komolyan meg is büntettem miatta, szóval rászokott teljesen hogy mire szabad pisilni. minden csak nevelés kérdése. sokat foglalkozok vele , és egyedül van. tudom hogy mindenki azt mondja hogy tilos egyedül tartani, de nincs rá módom hogy társat vegyek mellé, és napi 5 órákat kint van velem, az ágyamon és szaladgál, játszok vele meg minden ilen :DDD szóval igen is lehet szobatiszta.
2014. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!