Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem fog ettől begolyózni a...

Nem fog ettől begolyózni a csinem?

Figyelt kérdés
A csinim 2.5 éves fiú, egyedül van, illetve van egy méretben egyező csacsi plüss mellette.Mindig vele alszik, magyaráz neki, és majdnem minden este "meghágja", majd hozzá bújik és alszik.

2013. jan. 30. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Már begolyózott, úgyhogy tök mindegy. Minek nem vettél neki társat?
2013. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tesója kb. 1.5 éve elpusztult szívrohamban.És talán azért nem vettem,mert nem tudok csak úgy előrántani 10-15.000-et csincsillára.
2013. jan. 30. 17:33
 3/7 A kérdező kommentje:
*hónapja
2013. jan. 30. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Bocsi, azt hittem régóta így van. De ahogy tudsz vegyél

neki társat, nem lesz gond.

2013. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából 2 hete vagyok csin gazdi,barinőm külföldre költözött,így nekem ajándékozta a kis lúrkót.Amikor elpusztult a tesója kb. 1.5-2 hétig depis volt,utána rakta be hozzá barinőm a plüst.Sokat foglalkozok a csinnel,fantasztikus állat,kis bohókás mókus.Ami még nem perec nekem,hogy miért nem hajlandó semmilyen zöldséget-gyümölcsöt megenni? Csak szárított snacky formájában eszi meg a zöldséget,a gyümiket,meg csak aszaltan. Miért? Viszont ahogy tudok veszek neki társat. :)
2013. jan. 30. 18:47
 6/7 anonim válasza:
Nézz körül hirdetésekben, sokan ingyen adják a csiniket! ;)
2013. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,igyekszem neki minél hamarabb társat találni,bár kicsit tartok az összeszoktatástól,hogy mit fognak szólni egymáshoz.Mert elég hülyén nézne ki,hogy elhozok valakitől egy csint,és nem fogadja el az én csinim,ergo vissza kéne

vinnem.

2013. febr. 4. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!