Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most vegyek egy új tengerimala...

Most vegyek egy új tengerimalackát?

Figyelt kérdés
Meghalt a tengerimalacom. Szerintetek elfogadna egy új picit a társa? Vagy mi legyen. Félek hogy nem szeretné az újat. De így meg üldöz mindenhova.
2013. jan. 30. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2013. jan. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, de ne egyhelyen legyenek egy ideig fokozatosan szoktasd majd össze
2013. jan. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TheCreeper ***** válasza:
Szerintem vegyél, de arra figyelj hogy hím mellé ne vegyél hímet, se kölyköt, még ha nőstény akkor se. A felnőtt nőstények viszont mindenkit elfogadnak, én legalábbis így tapasztaltam.
2013. jan. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azonos neműt vegyél vele, fokozatosan szoktasd őket össze. Ha van rá lehetőség, tedd őket külön kalitkába, és told össze a két kalitkát, vagy egy nagyba, de elválasztva. Aztán ha rakod le őket szaladgálni, tedd le egyszerre őket, és figyeld a reakciójukat. Esetleg ha csikorgatnák a fogaikat egymásra, akkor nagyon figyelj rájuk, össze ne ugorjanak. Szerintem így 2-3 hét alatt megszokják egymást :) És sajnálom az előző malackád :(
2013. jan. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is sajnálom szegényt, csak annyinak örülök hogy szép élete volt, meg már öreg volt. Az a baj, hogy a mostani is öreg, és elég rossz leírni, de nem hiszem hogy olyan sok lenne neki hátra, ha most veszek egy picit, akkor ha Mogyika meghal megint vehetek egyet, de én nem akarok másik kettőt, én ezeket szeretem. De veszek egyet szerintem, muszáj lesz, mert így meg olyan szomorú lehet, már évek óta együtt voltak.
2013. jan. 31. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!