Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kérdésem az hogy az aranyhör...

A kérdésem az hogy az aranyhörcsögnek lehet-e betenni papi hengert vagy attol megfullad? De az enyémek még kicsik 2db és mennyi idő mire elérik a teljes nagyságukat?

Figyelt kérdés
aranyhörcsögök

2013. jan. 31. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehát. A kérdésed az, hogy WC papír gurigát lehet-e betenni hörcsögöknek? A válasz igen, de csak akkor, ha nincs rajta WC papír. Nem fullad meg tőle. A teljes nagyságukat úgy 1-2 hónapos korukban érik el. Viszont vegyél még egy ketrecet, ugyanis TILOS őket együtt tartani, mert ivaréretten megölik egymást. A hörcsögök magányos állatok, a testvérek sem tűrik meg egymást. Ha pedig fiú és lány van, havonta 5-6 kishörcsöggel leszel gazdagabb, amit majd sehova nem tudsz lepasszolni.
2013. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem ölik meg egymást nagyon aranyosan együtt alszanak és a boltban is együtt vetük öket mármint egy ketrecből pedig mind2 lány álitolag de elégé egymáshoz bujnak szoval lehet hogy egyik fiu másik lány
2013. febr. 1. 08:27
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Az nagyon zsír, mert olyan kis beltenyészetet csinálsz majd, hogy ha leadod a kicsiket kisállatboltba, valaki meg megveszi, majd sír, ha fél évesen elpusztul a hörcsög a beltenyészet miatt. Ráadásul ha egy helyről vetted őket, akkor valószínűleg testvérek, így a kölykeik még génhibásak is lesznek. Gratulálok! És egyébként meg ivaréretten már nem fognak olyan édesen együtt aludni, hanem az erősebb majd megöli a gyengébbet. Vagy havonta fialnak neked pár hörcsögöt, amiket akár meg is ehetnek, ha nem adsz a nagyoknak elég fehérjét. Mennyi tapasztalatod van hörcsögtenyésztés ügyben? Ezt inkább hagyd a tenyésztőre, te meg egyedül tartsd őket!!!
2013. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elmondom neked nagy baromságot mondtál !!
2013. febr. 1. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Úristen! A 3-as hozzászóló életében nem tartott hörcsögöt,de lehet,hogy még csak nem is látott!

Azért,mert az állatkereskedésben egy ketrecben vannak nem biztos,hogy testvérek! -.- Meg ez a szöveg,hogy az erősebb megöli a gyengébbet....ember!Elmondanám neked,hogy a gyengébb höri megadja magát,és onnantól vége a bunyónak!

Kérdező! Wc papír gurigát simán be lehet tenni neki,semmi baja nem lesz.Úgyis megfogja rágni,mert koptatja a fogait,de ettől ne ijedj meg!Nekem rengeteg hörim volt,a kölyköket hörikajákra,forgácsra,játékokra cseréltem be az állatkereskedésben. :)) A végleges nagyságukat kb. 2-3 hónap alatt érik el,de ez egyén függő.Nekem volt eléggé visszamaradott kölyök hörim is.

2013. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi végre egy normális ember nekem is volt már rengeteg hörim és tökre elvoltak egy ketrecben akár 3am is:D
2013. febr. 2. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Az én aranyhörcsögöm pl. egyáltalán nem rágcsálja a wc papír gurigát, csak egyszer bunyózott vele XD de nem lesz tőle bajuk, és amíg jól elvannak együtt, addig maradhatnak. De a 3-as válaszoló ezt hogy találta ki, hogy majd beltenyészetet csinálsz, meg a gazdája majd sírni fog...
2013. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elvoltak de szaporodni attól fognak még a lány rövid időn belül beledöglik a sok fialásba és lesz rengeteg hörcsögöd
2013. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!