Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két degum volt egy alomból,...

Két degum volt egy alomból, de sajnos az egyik tegnap elpusztult tüdőgyulladásban, mindenképpen szeretnék megint ennek a megmaradt kis degunak párt, hogy ne legyen egyedül, kérdésem hogy hogyan tudnám az új deguval összeszoktatni?

Figyelt kérdés
Az jó megoldás ha ugy rakom őket egy ketrecbe hogy elválasztom őket egy fémráccsal? Igy mennyi idő után vehetem ki az elválasztórácsot? Működhet ez a dolog? Kérem csak hozzáértők válaszoljanak, idióták humoros kommentjeire nem vagyok kiváncsi!

2013. jan. 31. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát őszintén megmondom, nem tartottam még degut, de sokat olvastam velük kapcsolatban, mert nyáron terveztem, hogy én is tartani fogok degukat. Aztán nem lett belőle semmi. Viszont linkelek egy oldalt az összeszoktatásról, remélem segít neked: [link]
2013. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Saját szemeddel is ellenőrizd mindkét degu nemét! A kereskedések, de még a tenyésztők is benézik a kamaszokat néha...


Ha elég nagy a ketrec, van 2 kerék, és nem fér át se láb, se fog a rácson (Pl. drótszövet...) akkor tökéletes!


De ne cserélgesd őket! Az összes többi állatnál bevált összeszoktató technika, de a deguk képesek egy életre összeveszni azzal, aki hívás nélkül megy be a ketrecükbe. :D

Randi csak semleges terepen, és figyeld a jelzéseiket, mielőtt továbblépsz!


A fórumban mindig van fent valaki, ha elbizonytalanodnál. Unatkozni egy darabig nem fogsz! :D

2013. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!