Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy kapjak egy vadászgörényt? ) : 14/L

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Amint saját lakásba költözöl, azt veszel magadnak, amit akarsz, és amire lesz pénzed.
2013. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
A görénytartás nem kevés pénzbe kerül. Maga a görény se két fillér, plusz a ketrece ami még drága. A tartásával nem lenne sok gond, max az eledel egy kicsit drága. Hát anyagilag lehet nem bírnátok ezért mondják ezt a szüleid amit mondanak.
2013. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kislányom rohadt budos a görény tehát megtiltom !
2013. febr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A tartása elég drága, van egy könyvem amiben írnak róluk is. Amíg kicsi a görény, addig naponta 5-ször kell etetni, felnőtt korában napi 2-3 alkalommal. A táplálék alapja a hús, csirke, kacsa, pulyka, liba nyersen is adható, nyúl, bárány és marhahús kizárólag főzve. Ugyanúgy tanítani, nevelni kell, mint a kutyákat. Társas lények. Ha csak egyet tartasz, rengeteget kell vele foglalkozni, egész nap játszanod kell vele. A ketrec is elég drága, de használtan olcsóbb is van. Szóval elég drága a vadászgörény tartása, szerintem keress másik kisállatot, aminek olcsóbb a tartása, hátha megengedik a szüleid.
2013. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a kötözködőkre.

Mindenkinek saját magának kell rájönnie, hogy mi az amivel a tud hatni a szüleire. Tanulj a görikről ezzel el tudod hárítani észérvekkel az "akadékoskodást".

Ezzel tudom hogy engem is fognak kritikák érni, de ugyanabban a cipőben járok, mint te, csak egy évvel idősebb vagyok! :)

Itt adnak hasznos tanácsokat is ugyanerre a kérdésre: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__3850567-s..

Elolvastad a hasznos oldalakat? (feketegabi;görény.hu?)

2013. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!