Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Felnőtt fiú csincsilla mellé...

Felnőtt fiú csincsilla mellé lehet rakni azonos neműt? Vagy bántani fogják egymást?

Figyelt kérdés
Ismerősömtől átvettem egy 4 éves fiú csint. Szeretnék neki párt, de nem nőstényt, mert nem szeretném hogy szaporodjanak. Azonos neműek kijönnek egymással? És ha igen akkor kb milyen időset szerezzek be mellé?

2013. febr. 2. 16:45
 1/6 Klarenzo válasza:
Sajnos nagy eséllyel bántani fogják egymást.
2013. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legjobb egy IVARTALANÍTOTT lány lenne.
2013. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Hozzá mit szólnál?

2013. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Nem lehet 2 bakot tartani együtt.110% a verekedés,nagyon komoly sérüléseket képesek okozni egymásnak!

Egyébként nem tudom miért rettegsz attól hogy szaporodnak ez nem nyúl vagy egér.A hobby tartásnál évente maximum 4 kicsivel számolhatsz,(egy párnál).Egy állatkereskedés bármikor átveszi tőled pár ezer forintért,vagy eladod a neten,nekem 4 pár van.Nem tudom a kicsik iránti igényeket kielégíteni.Ezt az ivartalanításos baromságot nem is értem a csincsilla hála a embernek KÜLÖNÖSEN VESZÉLYEZTETETT faj.Ha kérdésed van írj privát,ne fogadj el tanácsot olyantól aki csak képen látott csinit!

2013. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem két lány van és utálják egymást, mindig megy a bunyó ha együtt kiengedem őket.
2013. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazából csak azért félek a szaporodástól, mert láttam már nem 1-2 csinit akik állatkereskedésben végezték és hihetetlenül kicsi TERRÁRIUMBAN(!) tartották..nem szeretném, hogy így végezzék. Igaz a neten elajándékozhatnám, de ki tudja azt biztosan, hogy jó helyre kerülnek-e..Annyi rémtörténetet lehet hallani 1-2 állattartóról
2013. febr. 11. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!