Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyuszit lehet szállítan...

A törpenyuszit lehet szállítani télen kisállathordozóban? Nem fog megfázni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél alá egy plédet, vagy pólót. De mondjuk -10 fok alatt én nem szoktam szállítani a nyulam, inkább megvárok egy kis enyhülést.
2013. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosan jönnek majd tapasztaltabb nyuszigazdik is, én a nyuszimat múlt pénteken vittem dokihoz, kb. plusz 5-6 fok volt, és nem fázott meg szerencsére:). Egy szőrmedarabot tettem alá a hordozóba, meg hordozóstól betettem 1 táskába, hogy biztosan ne érje a hideg:)
2013. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha + 10 fok van, akkor nem fog fázni, akkor se ha szoba nyuszi. Ha hidegebb van, akkor tekerd be a szállítót egy pokrócba. Ha meg -10 fok lenne, (mert Svédországból írsz,) akkor csak kocsival, vagy a kabátod alatt hurcold a nyuszit.

A hideget alapvetően jól bírják, de a hirtelen változást, nem igazán.

2013. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hűvösebb időben, ha muszáj szállítani, azt szoktam csinálni, hogy a hordozó dobozát beleteszem egy sporttáskába, amit kibélelek pokróccal, vagy pulóverekkel ilyesmi. Meg a nyuszi alá is kerül egy rongy vagy pokróc a szállítódobozon belülre.
2013. febr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, remélem nem fog megfázni :)
2013. febr. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!