Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac mennyire okos,...

A tengerimalac mennyire okos, értelmes, ragaszkodó állat?

Figyelt kérdés
És az egér, höri, degu ?
2013. febr. 8. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül a malac a legokosabb és legragaszkodóbb. Az én malacom tudja, hogy ki akarom venni annyiból, hogy elé teszem a tenyeremet. Erre ő szépen rá is áll, a másik kezemmel is támaszkodást biztosítok neki, és mehetünk is. Engem nagyon szeret, tudja mikor megyek én a folyosón és mikor a család többi tagja. Sokszor bújik oda hozzám, boldogan röfög és jelzi a tetszését :)
2013. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ahogy az elso valaszolo is megmondta a malackak a legokosabbak,nekem is a tenyeremre ugrik es nagyon szobatiszta,azthiszem az abesszin fajta a legszobatisztabb...amikor csorog a zacsko vagy nyilik a hütö mar sipog is meet tudja h enni map es nagyon cuki es nem bucks,ha tisztitva van,ext azert mondom metlrt a hörcsögög mar magukban budossek,de cuki is a malackaviszont okosabb csak ajanlani tudom.....bocs a helyesirasert mobilon nem akartam xarakodni. :D
2013. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ha kinyitottam a ketrec ajtaját kijött a malac és körbesétált a lakásban. Volt hogy órákra befészkelte magát az ágy alá, de valamikor csak rohangált és ugrált a szobában. Mindig magától "hazament" én csak rácsuktam a ketrecajtót. Ha kivittem a rétre nem szalad el körülöttem maradt és belemászott az ölembe ha haza akart menni. Ha ki volt engedve a lakásba, nem kakilt össze-vissza. Csak ajánlani tudom. A malacoknak van saját személyisége. Nem azt mondom hogy a hörcsog csak egy cafat hús és egy marék szőr, de azért magasan a tengerimalac az okosabb.
2013. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem "szólókkal" :) Okos is, értelmes is, és nagyon tud szeretni, morogni bújni :)
2013. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!