Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményetek az aranyhörc...

Mi a véleményetek az aranyhörcsögröl?

Figyelt kérdés
Mert szeretnèk húsvètra kèrni egy aranyhörcsögöt , ès hogy nektek mi róluk a vèlemènyeket. Pl:tarzás,termèszete. Stb

2013. febr. 11. 15:34
 1/3 anonim válasza:
én 4 napja vettem meg az aranyhörcsögöm lány és nagyon aranyos egyáltalán nem nehéz vele könnyű takaritani mivel csak egy helyre piszkít nagyon puha a bundája okos ,és ha mondjuk nem vagy otthon nap közben ne aggódj hogy rossz neki mivel napközben általában alszik.Először félénk volt de mostmár ha beteszem a kezem rámászik szereti a mozgást ha van olyan helyed ahol biztonságosan mászkálhat tedd ki mert nagyon élvezi sok mindent megeszik de különleges a veséje és keveset iszik ha van kérdésed irj nyugodtan:)
2013. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És lányt vagy fiút vegyek? Meg stb
2013. febr. 12. 18:53
 3/3 pityubá' ***** válasza:
Hat ize, olyan fele patkany az vagy miaz? Nekem 1 szer volt 1 hazi patkanyom amit eger es patkanyhussal etettem es folyamatosan szenhidratot adtam neki. A vegere olyan volt mint Rambo, 1 macskaval osszezartam es brutalisan kivegezte. Azutan hazorzo lett belole,fel centi vastag lancal kottem ki, de meg azt is sokszor elszakitotta. Azonba Julcsi aszondta h o tobbet nem marad a hazban ha nem valok meg tole, igyhat muszaj volt eladjam
2013. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!