Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen repulo markaval lehet...

Milyen repulo markaval lehet allatokat szallitani?

Figyelt kérdés
Ha valaki jobban ismeri a repuloket akkor meg adhat egy par nevet csak a nevuket en majd meg nezem.Es hogy ugy utazon hogy velem nem a poggyasznal marmind hogy melletem legyen jobban erzem magam ha lattom hogy jol van es a vonaton is kell fizetni vagy johet egy box-ban meg minden de vajon romaniaban sem haragszanak meg? vagy nem fogjak el venni anyira felek ezert meg soha nem probaltam a repulon se mert feltem nehogy el vegyek mert nincs mindeni ami kell meg minden.

2013. febr. 12. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Vonatra mindenhol viheted magaddal, repülőre pedig 1-1 légitársaság enged fel állatot, és a legtöbb csak macskát, kiskutyát. (Minden repülőn az ülés alatt utazhat, oda beférő boxban.)

A svéd légitársaságok közül valamelyik és a Lufthansa állítólag felenged egyéb állatot is, őket hívd fel telefonon, ha van járatuk arra amerre te mennél.


Törpehörit csomagtérbe ne adjál fel, a kondícionált csomagtérben nincs -30 fok, de attól még +20 alá simán hűl a levegő. Az egereket spéci csomagolásban szokták feladni, de ott többet adnak fel, mert nem mind ér oda élve... A repülők csomagtere valóban nem egyforma, némelyik elég jól hőszigetel, némelyikben +5 fok lesz a fűtés ellenére...

2013. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon koszonom nagyon sokat segitet koszonom.:))
2013. febr. 13. 09:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Romániában vonaton nem gond, kis dobozban, ketrecben. Én is szállitottam cicát, nem szóltak semmit sem.
2013. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!