Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor és honnan miből tudom...

Mikor és honnan miből tudom hogy a törpehörcsögöm beteg? Hogyan vegyem kézbe és hogy ne ugorjon ki?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor beteg egy hörcsög, akkor levert, nem olyan virgonc mint szokott, sokat fekszik, meg ilyesmik. A szőre csapzott lesz, szeme, orra váladékozik. A kézbevételt óvatosan csináld! Nem szabad soha hirtelen mozdulatokat tenni. A kezedet mindig lentről közelítsd a hörcsög felé, ne fentről mert azt hiszi ragadozó vagy. Utána szépen a hasa alá csúsztatod a kezed. Ha olyan a höri, akkor belemegy. Amint belement, lazán összezárod az ujjaidat. Vigyázz, mert ki tudnak hirtelen is ugrani bújni a kezeid közül.


[link]

2013. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha egyszer belement akkor már könnyebb megfogni máskor!(legalább is én ezt tapasztaltam) A z enyém pl szeret olyat játszani, hogy felmászik valami magas helyre majd addig visít még le nem veszem é s meg nem simogatom :)
2013. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!