Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az ausztrál törpehörcsög...

Az ausztrál törpehörcsög (sima hörcsög) mikor ivarérett és hány kölyköt szül?

Figyelt kérdés
4 hörcsögöm van akiket szaporitani szeretném !! SOS!! segitsetek nekem ebben !!
2013. febr. 15. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne szaporítsd kérlek feleslegesen őket! Ha nem értesz hozzájuk, csak egy kis beltenyészetet csinálsz vérfertőzött hörcsögökből. Miért nem bízod ezt a tenyésztőkre? Egyébként a hörcsögök négy-hat hetes korukra már ivarérettek és három-hat kölyköt fialnak. De ha nem értesz a tenyésztéshez és csak úgy random összeraksz két hörcsögöt, azzal nekik ártasz a legtöbbet!
2013. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul vigyázz a tenyésztéssel, mert ha nem jönnek ki jól egymással, akár szét is kaphatják egymást. A hörcsög nem társas lény, hanem magányos alkat, csak a párzás idejére állnak össze (vagy arra se). Lesz külön helyed mindnek?

Ami a másik, hogy két fialás közt az anyának pihennie kell, nem szabad futószalagon nyomni a kicsiket...

2013. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Platypus ***** válasza:
100%

Ausztrál??? Ez a kérdés annyira provokatív, hogy nehéz bármi másra gondolni, mint mezei trollkodásra. Ausztrál törpehörcsög nem létezik. Ausztráliában semmiféle méhlepényes emlős nem őshonos, se hörcsög, se más rágcsáló.


Az előzőeknek igaza van, hogy nulla ismerettel nem szaporítunk állatokat, na de ilyen állat nem is létezik.

2013. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok a felelőtlenségedhez! És szerintem egy nyelvtan könyv is rádférne!
2013. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem mezei dzsungáriai törpére gondolt a kedves kérdező :)
2013. febr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincs hörcsögöm az egyik barátnőmnek van és ő szeretné azt mondta ez a neve !! én nem tudom még nem volt hörcsögöm de ha így van hogy még nem lehet őket szaporítani még akkor nem !! legalább most már tisztában lesz vele!!
2013. febr. 17. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!