Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törepenyúl SOS! Mi baja lehet?

Törepenyúl SOS! Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
A törpenyulam a héten lefogyott és tegnap óta keveset eszik alig iszik, nagyon lefogyott, kedvtelen, egy helybe gubbaszt,elvittem dokihoz, kapott antibiotikumot de egyenlőre még nincs nagy javulás.De semmi konkrétat nem mondott.Valakinek valami ötlet?

2013. febr. 16. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rövidesen nem javul keress fel egy másik orvost
2013. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Másik orvoshoz kell menni!
2013. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a 3. kerületben a Család utcát, ők nagyon jók. Ezen kívül, ha tudsz, szerezz be Fibreplexet, az emésztéssegítő, rostos probiotikum, ilyen vészhelyzetekre nagyon jó.
2013. febr. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nyúlhoz értő orvost keress, mert amíg egy kutyás-macskás állatorvos értetlenül csóválja a fejét, és nyomja bele az antibiotikumot, hátha majd az segít, könnyen lehet, hogy el is pusztul a nyuszi.
2013. febr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fogait megnézte a doki? Nincs túlnőve neki? Mert akkor se tud enni. A k@kiját nézted? Milyen állagú? Van neki egyáltalán? Sajnos annyi sok baja lehet, ezt így nem lehet tudni, de tény, hogy ne hagyd sokáig orvos nélkül, mert a nyuszók nagyon hamar kikészülnek. Szorítunk neki!!
2013. febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Féreghajtás, és én már adtam Trisulmixet is nyulaknak. Széles hatású spektrumú, receptre kapható antibiotikum.

De a konkrét diagnózis felállításához sokat segíthet ez az oldal : [link]

2013. febr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!Már eszeget, iszogat,jobb kedve van. :)
2013. febr. 17. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!