Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy tengerimala...

Mennyibe kerül egy tengerimalac? Lehet fürdetni? Szabad neki olyan ketrecet venni a mi több apró létrácska van benne?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 12:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
Egy tengerimalac kb.4000-5000 Ft, a kopasz sokkal drágább kb 10.000 Ft. Nem nagyon ajánlatos megfürdetni, csak ha atkásak vagy vmilyen bőrbetegségük van és azt az orvos előírja. Nagyon érzékeny állatok egyébként, nekem 4 van jelenleg)
2008. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Én 1600 Ft-ért vettem.
2008. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az ára fajtától függ, meg hogy hol veszed, adnak-e hozzá származási lapot,stb. 1500-8000 ft-ig, szóval változó. Fürdetni lehet, fél évente nem árt neki, az enyém szeretett is fürdeni. Egyébként a www.malacok.hu oldalon sok hasznos dolgot olvashatsz róluk.
2008. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a létrás ketrec nem való malacnak, ők nem olyan "létrára-felmászó" típusok, azok inkább a deguk, meg a hörik. Én jobban ajánlom az akváriumot, mert a ketrecből kiverik a forgácsot és állandóan takaríthatsz a lakásban. Az akvárium is kellőképpen szellőzik nekik és kilátnak onnan is, ráadásul az üveget sokkal tisztábban lehet tartani, mint a ketrec alját, ami általában műanyag.

Fajtától függ, hogy mennyibe kerül: 1000-től csillagos ég.

Az enyémek (4db) szeretnek fürdeni, és szoktam is őket, kb félévente. Finom kamillás kutyasampont hígitok fel, azzal szoktam.

Amúgy a www.tengerimalacka.hu is hasznos oldal.

2008. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönünk mindent nektek!Hogy írtatok ...Az ajánlatokat,és az árakat is köszönjük!!!!!Most éppen abban a korszakunkban vagyunk hogy tengerimalacozunk!és ennek anyukáknk nem nagyon örül!apukánk egyből engedettvolna kettőt!csak végül egy lessz!


UT.:Köszönünk minden segítséget!!:)

2008. jún. 6. 16:24
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én tengerimalacomat én 900ft-ért vettem már egy éve megvan:) nagyon édes!!!És igen lehet őket fürdetni csak óvatosan:) az enyém szereti a vizet leglábbis úgy tünik amikor fürdetem:) Csak utána száritsd meg, mert nehogy megfázzon!!! Egy tengeri malacnak létra felesleges mert nagyra megnő és nem hiszem h. egy létra kéne neki:)legalábbis az enyémnek nincs!

Imádja az uborkát ugyhogy ha lesz neked esetleg akkor mindenképp adj neki:) Jah és magokrol se feledkezz meg és VÍZről se:)remélem hasznos volt a tanácsom szija:)

2008. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron szoktam néha megfürdetni a malacomat, amikor nagy a hőség, és látom, hogy melege van. Általában max. 25 C az ideális nekik. Viszont olyankor is meg kell szárítani a bundáját, mert vizesen nagyon hamar megfázik.
2008. jún. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönjük majd mi is így csináljuk!!!!!!!!:):D
2008. jún. 8. 09:48
 9/13 anonim ***** válasza:
mennyi??????????én 500 ért vettem és nem 1 helyen...
2008. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 1200-ért vettem!!! Lehet fürdetni, de vigyázni kell arra nehogy megfázzon!!! Felesleges neki létra, viszont rakhatsz be neki faágakat, abba tudja koptatni a fogát, meg egy kis kuckót neki.
2008. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!