Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudom megfogni úgy az...

Hogy tudom megfogni úgy az egeret, hogy ne legyen baja?

Figyelt kérdés

van egy egér a szobámban és élve akarom megfogni, nincs ennek vmi trükkje?

hallottam vmi olyasmit, hogy ha az 5literes befőttes üvegbe bele megy akkor már nem tud ki jönni, igaz ez?



2013. febr. 20. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a háziállatok miatt nem csapdázunk, nem mérgezünk egeret, de a házi élve-fogó amúgy is hatékonyabb:

egy átlátszó üveg kompótos tányért, ráállítasz egy CD-tokra, és alá támasztod egy fél dióval, aminek a belseje a tányér alja felé néz.

Ha átlátszó látod, hogy van-e kapás, vagy csak feldőlt a dió.

És azért kell alá a CD-tok, hogy egérrel együtt kivihesd a házból. Ha utólag próbálod alá csúsztatni, képes meglógni egy fél centis résen.

2013. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gazdaboltokban lehet olyan egércsapdát venni, ami élve fogja meg, kb. 800 Ft
2013. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lehet ez most elég morbidan fog hangzani, de azért akarom megfogni mert van egy megcsonkított macskám :/ (fülét levágták mint egy pitbullnak, a farkát és a bajszát is levágták :/) szegény mindig meg akarja fogni, de nem tudja, és ezzel akarok neki egy kicsit kedveskedni.
2013. febr. 20. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!