Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsög ketrecének...

Törpehörcsög ketrecének átrendezése?

Figyelt kérdés
van egy törpehörcsögöm és a ketrecét átrendeztem mert az itató a sarokban volt a ketrec "falánál" és úgy láttam hogy nem fér oda rendesen ugye nem zavarom össze emiatt a változás miatt?? és egy gond van még mivel átrendeztem a ketrecet az itató csöve oda került ahol le szokott mászni az emeletről mivel nincs az emelethez létra vagy mi és félek hogy megüti magát az itató csövében. Rendezzem vissza vagy majd megszokja, és nem lesz semmi baja ha a csőre esik?Lehet az emelethez venni kis fel mászókát vagy én tudok neki valamiből csinálni??? Segítsetek kérlek!!!

2013. febr. 20. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én törpehörim nagyon bugyuta kis jószág volt, mert a szekrénytetejéről is leugrott a kis bolond.Nem lett semmi baja 3.5 évig élt.És amúgy megszokja majd:)
2013. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én időszakosan átrendeztem neki a terepet. Élvezte nagyon, hogy van mit felfedeznie.
2020. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!