Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az a helyzet, hogy a tengerima...

Az a helyzet, hogy a tengerimalacom hátsó felén ilyen kis nagyon pici szürke pontok vannak, az egyik felén, és nem tudom kifésülni! Talán tetves?

Figyelt kérdés
kb 5 éves, lány, és a fehér színű szőrén épp látszanak azok a szürke kis pontok. Olyan mint hogyha csak valami por lenne, de kifésülni nem tudom! Talán tetves? Vagy semmi különös, ne foglalkozzak vele? Megnéztem közellebről, és nem látszanak ilyen kis bogaraknak.. és megnéztem, alatt a bőrén nincs semmi.. Kérlek, ne kezdjetek el egyből "írány az állatorvosozni", mert hogyha nem szükséges, nem égetném magam.. Csak kis felületen van amúgy, és nem annyira szorosan egy helyen.

2013. febr. 22. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy ott csak más színű a szőre? :)
2013. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megérné azért elvinni egy állatorvoshoz.
2013. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

14:23 nem hiszem, mert mindenhol barna meg fehér a szőre, és sztem ez biztos nem a szőre színe..

Xantin: jó, jó de mi lehet? miért?

2013. febr. 23. 09:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Fotózd be jó fényviszonyoknál, nagyítsd ki.
2013. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindegy, köszi, felhívtuk az állatdokit, azt mondta fürdessük mege egy bizonyos lötyivel, azt elmúlik. ha nem, akkor meg menjünk el a dokihoz
2013. febr. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!