Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögtartók ti a hörcsögöt...

Hörcsögtartók ti a hörcsögöt naponta hányszor etetitek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én reggel és este szoktam adni az enyéimnek (külön helyen vannak). Amit reggel beteszek, azt az esti etetéskor mindig ki szoktam venni, ha megtalálom. És ezt megcsinálom az este berakott kajával is.
2013. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer, úgyis betömi a pofazacsijába, és beosztja magának :) Ha esetleg sokat adnék neki, akkor pedig eldugja, elássa, később előveszi, a lényeg, hogy kitapasztald, mennyi kell neki :)
2013. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Timerke válasza:
Én egy marékkal szoktam tenni és mikor az elfogyott, ami kb. Egy hét akkor rakok neki újat.(Még él, és virul)
2013. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Naponta, kétnaponta adok neki. :)
2013. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia!Én reggelente szoktam berakni egy fél almát, paradicsomot, salátát. Vann benn neki mindig víz, meg hörcsögtáp. Ja, és kb naponta/kétnaponta szoktam neki berakni. De igen, ezt ki kell tapasztalnni, hogy mennyit eszik a Tied:D
2013. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!