Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül a tengerimalac...

Mennyibe kerül a tengerimalac az eszközeivel együtt körülbelül?

Figyelt kérdés
Hamarosan kapunk egy tengerimalacot és ki akarjuk számolni hogy körülbelül mennyi lesz mind ez?PL:faforgács,széna,ketrec,táp,itató-etető,a tengerimalac persze és talán még egy hám?
2013. febr. 23. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
egy 20-asban gondolkodj minimum!
2013. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem a faforgácsot fűrésztelepről hozzátok inkább mert ha mindig veszitek úgy nagyon drága lesz
2013. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az én malacom lasan 2 és fél éves a pet.net röl rendejetek sztem mert ot 8000 es a ketrec tányéral üvegel széna tartoval házzal plusz a malac mi bébit 3 ért vetünk de szerintem megtudjátok veni 2 ért is a pet.net en kaját is találsz de talán álat kereskedésben drágáb ne a vest end ben vegyétek a kajákat mert ot tényleg drága a pet.neten egy 2500 bol ki jön (széna,alom,száraztáp)+ 500 a fogkoptato fügö ágyat ne vegyél aszt nem hasznája ! :D porászt se egystzerüen utája ha rá rakom és véletlen se hid hogy áálat kinzo vagyok :D jutalom valatokat azért ne vagyél mert nem nagyon szeretik és melesleg drága is jobban örülnek paprikának parcsának , karalábét körtét káposztát, karfiolt ne agy neki csak fel pufad ez egy :13000
2013. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!