Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen "diétára" fogjam?

Milyen "diétára" fogjam?

Figyelt kérdés

Van egy törpehörcsögöm, de már nagyon elhízott pedig nem adok neki olyan sűrűn enni.. Most már ott tart, hogyha hátra esik vagy valami csak guringál össze-vissza.:D

Van valami hörcsög diéta vagy valami amivel egy picit fogyhatna? :DDD Nem akarom, hogy esetleg valami baja legyen szerencsétlennek a kórós elhízásban.:D

Ja és mókus kerekezik is meg ki is szoktam venni, szóval rohangálni szokott rendesen.


2013. febr. 25. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A törpehörcsög nem társas lény amúgy? Mert én hallottam olyanról, hogy akik magányosak akár el is hízhatnak.
2013. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magányosan érzik jól magukat (én így hallottam), mert volt neki társa de éjjel nappal marták egymást.
2013. febr. 25. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy rágcsálónál a mennyiséget nem nagyon tudod csökkenteni, mert egésznap enniük kell, a minőséggel tudsz csak játszani.

Ugyanúgy kell fogyasztani, mint ahogy hízlalni: magas fehérjetartalú tápot szerezzél, azoknak alacsonyabb a zsírtartalma:

Az állatorvosok a Verselle Lagának a Complete tápját etetik.

Van a cégnek egy csomó kajája, de ez a legjobb minőség, és persze nehéz hozzájutni. A Crispy a legolcsóbb, mindenfelé kapni, de az most neki nem tenne jót, ragaszkodj a Complete-hez.

2013. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem vemhes? :D
2013. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!:)

Tuti nem vemhes, a társa is kislány volt, hacsak éjszakánként nem fogad be valakit..:'D De azt kétlem.:)

Így csak szimplán nagyon dagadt.:D

2013. febr. 26. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!