Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Írtó büdös a hím egerem, de...

Írtó büdös a hím egerem, de annyira hogy a szobában nem lehet megmaradni. Már odáig jutottunk hogy saját szobája van. Mivel szűntethetem meg ezt a szagot?

Figyelt kérdés

Anyám is kivan az életétől, olyan büdös van...

Fapellet van alatta, nagy (60 cm magas) ketrecben lakiki mindene megvan. Hetente takarítom, másnap ugyan olyan büdös.



2013. febr. 25. 21:55
 1/8 A kérdező kommentje:
ja igen. ÉS ne gyertek azzal, h hím egér, és szokd meg., mert pl barátom egerei nem büdösek.Alattuk faforgács van, arra én meg allergiás vagyok. Attól félek anyám kirakja az egeret... 13f
2013. febr. 25. 21:57
 2/8 anonim ***** válasza:
mivel eteted az állatot? Milyen fajta egér?
2013. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Mi az egereket összeszedjük és kidobjuk..te pedig bent tartod azt a büdös jószágot...:DDD
2013. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondold át az etetését! Illetve nézd meg, nem-e beteg, hívj fel egy hozzáértő állatorvost is! Amúgy pedig a forgács neki jobb lenne.
2013. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Forgács alom, arra pedig egy kis széna. Esetleg ha a forgács mindenképp ki van zárva, akkor pellet, de a forgács jobb lenne.
2013. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ecetes vízzel mosd át a ketrecét és utána bő vízzel mosd le róla. Sima langyos vizes ronggyal próbáld megtörölni az egeret vagy fürdesd meg. Nem sok csak pár centi magasan legyen a víz. Utána alaposan törölgesd meg őt. Figyelj rá mit eszik, sok zöldsége és gyümölcsöt adj neki a rendes kajája mellett. Nekem patkányom van, ez bevált nálunk.
2013. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Ivartalanítással.
2013. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
TAKARÍTÁS?!Nekem 2törpenyuszim van,hetente egyszer kitakarítom nem is èrződnek.Pedig nekem is a szobámba vannak.Kiszeded az almot.Rá faforgácsot.Majd a tetejère szalmát.Vagy ,ha allergiás vagy csak szalma.Ha,annyira büdös mosd ki vizzel.Talán te is kipróbálhatnád ;)
2014. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!