Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A pelletet eheti egy tengerima...

A pelletet eheti egy tengerimalac? Hány tengerimalacot érdemes tartani? Egyet vagy kettőt?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha tudsz vele sokat foglalkozni, akkor elég egy malacka. Ha kevesebb időd van rá, akkor legyen inkább kettő malacka, hogy egymással tudjanak szórakozni. A pellethez nem tudok hozzászólni, de én azt hiszem, nem adnék a malacaimnak, nekem 4 darab van (2-2 külön helyen). Üdv
2008. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szia.nyugodtan adhatsz neki,hisz a nyúltáp is az és az megtalálható az állatkereskedésekben bekevert magok közt.az enyéim is eszik.nekem kettő van.jól írta az előző válaszoló,ha van időd rá akkor elég egy is,de ha keveset foglalkozol vele akkor jobb kettő.a tengerimalacnak szüksége van a törődésre,nagyon szeretik a társaságot.nekem párban vannak.és jól elvannak együtt.
2008. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem még akkor is érdemes párban tartani, ha van időd velük foglalkozni. Csak ha el akarod kerülni a nem kívánt szaporulatot - piszok gyorsan elszaporodnak ám, észre s eveszed, és 30 malacod lesz - akkor érdemes vagy egyneműeket venni, vagy a hímet ivartalaníttatni.

A pelletet meg ha szeretik, egyék nyugodtan. Én mondjuk sima nyúltápot adok az enyémeknek, mert sokkal kevesebbe kerül, mint a malactáp. Mindig tápboltban veszem, igaz, nálunk csak 10 kilót vehetek (vagy többet) egyszerre, de az a tíz kiló iszonyú sokáig elég és csak egy ezresembe kerül. A malacok meg imádják.

2008. jún. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy malacot semmiképpen nem javasolok. Társas lények, a természetben is 5-6 fős csoportokban élnek. Ha azt akarod, hogy boldog legyen a malacod, akkor kell neki társ. Két nőstény általában jól megfér egymással.
2008. jún. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor a nyúltáp is jó,meg a pellet is!!!!!!!!!köszike nektek!Két nőstényünk lesz!!!!!!!



Nagyon köszi!!!!!!nektek!:):D:):D

2008. jún. 8. 09:44
 6/8 anonim válasza:
Egyértelmű,és itt egyetértek a többi válaszadóval is,hogy több tengerimalacot érdemes tartani!A tengerimalacok társas lények és csapatokban szeretnek élni.Számukra már ha ketten vannak az is egy csoport!Jó malacozást!:)
2008. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a nyúltáp???

ki volt az akitől ezt az ötletet hallottad?

a pellet nem a nyúlkaját jelenti, hanem az elkészítési módot és formát. a beltartalom teljesen más.

tengerimalacnak való pelletet etess. más igényeik vannak.


(pl. nyuszinak több fehérje kell. A cocinak meg kell még C-vitamin)

2009. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát.. vegyél egy fiút, és egy lányt és akkor lesz még 5-6 tengeri malac :D bocsi.. amúgy 1 is jó, 2 is jó.
2009. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!