Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyapám sokszor mesélte,...

Nagyapám sokszor mesélte, hogy hogyan fogott ürgét, mezei hörcsögöt mikor fiatal volt?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet fogni mezei hörcsögöt?Tudom,hogy veszélyes.De mégis?És hol lehet őket megtalálni?És hogyan lehet észrevenni hogy ott van mezei hörcsög?
2013. márc. 1. 20:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem.Nem háziállatként megfogni,csak befogni utána elengedni.Hogyan lehet megtalálni?Felsőzsolca környékén van hörcsög?
2013. márc. 1. 20:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint szerintem védett állatok. Üregben élnek, ritkán jönnek a felszínre. Amúgy is fürge rágcsálók, nem könnyű elejteni őket. Mi értelme a befogásnak? Ha hörcsögre vágysz akkor vásárolj egy példányt a kereskedésben. amúgy hörcsög a szántóföldeken él.
2013. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Igen, nagyapád sokszor mesélte, hogyan fogott ürgét és mezei hörcsögöt amikor fiatal volt.
2013. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Védett állatok (Az ürge nálunk biztosan, a mezei hörcsög EU-s védelem alatt áll, nem tudom nálunk mi a helyzet a fajjal), ne fogd be őket, még csak megnézés miatt se. Egy ilyen kicsi zsákmányállatnak ez is hatalmas stressz. Azon felül meglepően agresszívak, ha veszélyben érzik magukat, tényleg kifejezetten veszélyesek a méretükhöz képest, hagy őket békén.
2013. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!