Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A ti patkányotok használna ilyet?

A ti patkányotok használna ilyet?

Figyelt kérdés

Van 4 édes kisfiú patkányom, régen volt nekik futókerekük és nagyon szerettek benne rohangálni, de már kinőtték. Egy ilyet szerintetek használnának?

[link]



2013. márc. 2. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
eleinte szerint nem mert nem tudják miaz de ha néha megmutatod nekik hogy pörög akkor 1 idő után szerintem rá jönnének .
2013. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet kapni nagyméretű futókereket is
2013. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább nagyméretű futókereket vegyél. A fiúk azonban eléggé ellustulnak mire felnőnek, a tieid még mindig elég aktívak ahhoz, hogy használják a kereket ne csak aludjanak benne? :D Mert az utóbbi esetben csak felesleges pénzkidobás lenne a dolog.
2013. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol lehet kapni 30 cm átmérőjű futokereket (mert ekkora KELL egy felnőtt pateknak!!) ? Èn még nem láttam műanyagból (csak ezeket lehet pucolni!)
2013. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én fiaim nem elég idősek még ahhoz hogy lustuljanak, viszont már most fél kilósak. Nem kövérek, csak nagyra nőttek nagyon gyorsan. Még csak 4 hónaposak. Azért gondoltam a tányérra, mint inkább a kerékre, mert ebbe biztos nem csípődik be a farkincájuk.
2013. márc. 4. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne rácsos kereket vegyél, kapható nagy, műanyag kerék is, ami nem rácsos, hanem a kerék része egy nagy műanyag, így nem tud a farkuk becsípődni.
2013. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!