Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baja a hörcsögömnek?

Mi lehet a baja a hörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre,hogy a kicsi hörcsögömnek a nyakánál ki van hullva egy foltban a szőr..majd azt is észrevettem hogy csomóban széklet van neki ragadva oda lent,szerintem ez hasmenés volt..utánanéztem a neten a dolognak, de személyes tapasztalatokra is kiváncsi vagyok.nem szeretném ,hogy szegényke meghaljon :(probáltam megtorolgetni őt ott lent bár nemigen engedte, a helyét frissre kicseréltem és adtam neki egy kis almát:/hívnom kellene az álatorvost?
2013. márc. 3. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvost ne hívj most már szerintem, ilyenkor max ügyelet van - már ha van egyátalán -, holnap vidd be a hörit reggel. A szőr valószínűleg gomba vagy atka miatt hullott ki, nálam cicánál ratiopharm - candibene segített, 1 hétig napi 1× le kellett fújni a kérdéses területet, de ha nem értesz hozzá, jobb, ha orvos mondja ki, hogy az gomba-e. A hasmenés oka sok minden lehet.
2013. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

szegénykének nagy baja lehet olyan furcsán viselkedik :((egyhelyben ül és olyan mintha rágcsálna ,de mégse és oylan nagyon kómásan néz ki:((

2013. márc. 3. 22:14
 3/5 A kérdező kommentje:
és megtudtam őt fogni mármitn ugy mintha észre sem vette volna:((
2013. márc. 3. 22:16
 4/5 A kérdező kommentje:
szegényke másnapra meghalt:(
2013. márc. 6. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnálom :c
2013. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!