Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan segíthetek a nyuszimon?

Hogyan segíthetek a nyuszimon?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves oroszlánfejű törpenyulam. Kb 2 hónapja nem hajlandó a wcjébe csinálni a dolgát, hanem szana-szét a házában. Emiatt pl mikor sokáig fekszik vagy ül egyhelyben akkor a kakija rátapad a fenekére. Most is odatapadt neki egy méretes darab. Hogy tudnám leszedni? Segítsetek kérlek! Köszönöm
2013. márc. 4. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
olloval vád le
2013. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kim Bo Mao ***** válasza:

Nem tudom mennyit szaladgál szabadon, de meg kéne próbálkozni azzal, hogy egy napig bezárni a ketrecébe, és utána is max 1 órára kiengedni, és ha "szobatiszta" akkor engedni több ideig sétálni. Amúgy a "rátapad a fenekére" dolog súlyos problémát is előrejelezhet. Csinálj színtén 1 napig egy "szénadiétát", amikor csak szénát kap kajának, ha nem múlik el, akkor vidd állatorvoshoz.

Ha az én nyuszim hátsójára tapad kaki, akkor papírzsepivel szoktam leszedni, amikor eldobja magát. Esetleg lágy meleg vízzel kimoshatod a popsiját ha nagyon durva :D

2013. márc. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült leszedni. :)) ollóval körbevágtam és lepottyant :D
2013. márc. 8. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!