Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy csincsillám van 1 éve....

Egy csincsillám van 1 éve. Elég tágas ketrece van és napi 1ésfél,2órátvan kint. Ezenkívül sokat simogotjuk és foglalkozunk vele. Hétvégén még többet. Nem mutatkozik rajta semmi rossz. Szüleim nem engednek még egyet. Szerintetk baj, hogy egyedül van?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 21:48
1 2
 1/11 Axhucsina ***** válasza:
Ha foglalkozva van vele szerintem nem baj. Van egy ismerősöm akinek szintén egyedül lévő csincsillája van és nem zavarja, hogy egyedül van mert ugyanolyan boldog mintha lenne párja. Csak foglalkozni kell vele.
2013. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon megnyugtatott ez a válasz.
2013. márc. 5. 14:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó dolog,ha sokat foglalkoztok vele.DE!Nem vagytok a fajtársai,így sohasem lehet maximálisan boldog,főleg,hogy alapjában a csini társas lény.Nekem is volt egyedül a csinim,rengeteget foglalkoztam vele,nem volt depis,vidám kis csini volt.De mivel olvastam,és többen mondták,hogy egyedül mégsem olyan jó neki,így vettem neki egy társat.Azóta mintha kicserélték volna.Most már azt mondhatom,hogy tényleg boldog.
2013. márc. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ok,de hogy vegyem rá a szüleimet még egy csinire?Mekkora ketrec kell nekik?És ha sikerül is vennem még egyet,egy2 éves csin megfog barátkozni az újjal?Nem lesz féltékeny?Kérlek,segíts!
2013. márc. 27. 11:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Mekkora a ketrec?Mert ha megfelelő méretű,akkor nem kell nagyobb,ha még egy csini érkezik a házhoz.Nem növekszik meg marhára a csinre kiadott költség.Ha 1-nek jut,akkor a 2. sem marad éhen.Én kb. 2-3 havonta vásárolok be nekik,ilyenkor max. 5000-et költök,az elég.Ezt a havi kb. 1500 Ft-ot szerintem simán kilehet bírni.
2013. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja még annyi!Gyógynövényeket netről éri meg rendelni,mert mindenhol baromi drága.Nekem is ajánlották ezt az oldalt,ingyenes házhoz szállítás,megbízhatóak.Ha gondolod,nézz szét.


[link]

2013. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem 1csininek elég a mostani ketrec,viszont2-nek...Én azt találtam ki,hogy az 1személyes csini ketrecet már egy meglévő tengerimalac ketreccel raknám össze,vagyi vlm féle átjárót csinálnék a 2 ketrec között.Így elég hely lenne mind akettőjüknek.Ha akarnak együtt lehetnek,ha akarnak elvonulhatnak egymás elől.Jó ötlet?(Egyébként én vidéken,Gárdonyban veszek gyógyfüvet,ott nagyon olcsó.)
2013. márc. 28. 10:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha megtudod oldani,az sem egy rossz dolog.A jelenlegi ketrec mekkora?Az sem baj,ha dobsz egy képet róla. :) Tök jó,hogy olcsón betudod szerezni a cuccokat,ez nagy előny. :)
2013. márc. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A jelenlegi ketrec 60x35x65cm-es,és amivel kiegészíteném,az 60x35x30-as kb.
2013. márc. 29. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Kéne a kiegészítés mindenképpen.
2013. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!