Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miskolci nyúl/nyuszi tartók!...

Miskolci nyúl/nyuszi tartók! Melyik állatorvoshoz hordjátok a nyulaitokat? Tudtok mondani egy megbízható helyet?

Figyelt kérdés
Oltatni szeretném a nyuszit. A Népkerti klinika, Orosz Iván és Kovács doktor rendelője jött szóba. Az Újdiósgyőribe nem szeretném vinni.

2013. márc. 6. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyuszit csak nemrég kaptam, így vele még nem voltam, de a macskámmal, kutyámmal, hörcsögömmel (még régebben) mindig a Népkertibe mentem/megyek, általában Angéla doktornőhöz, és eddig soha semmi inzultus vagy gond nem volt még, árban is korrektek (főleg, mióta egyszer voltam Debrecenben állatorvosnál a macskámmal, és csak a "konzultáció" 8 ezer volt, visszahívott egy kontrollra, az meg 5 ezer volt, hogy ránézett, és azt mondta, hogy aha, jól néz ki a cica, mehetünk haza).
2013. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kovács doktorhoz semmiképpen ne vidd! Nem rontom az imidzsét, de jobb ha nem hozzá viszed. Kisebb dokik kevesebbet kérnek az oltásért, a klinikákon lesz a legdrágább...
2013. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!