Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kezdtek a vadászgörénnyel,...

Mit kezdtek a vadászgörénnyel, ha főiskolára mentek?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam a tartásán, de három év múlva szeretnék továbbtanulni. Na de ilyenkor mit tudnék vele kezdeni?

Ti hogyan oldjátok meg?


2009. szept. 13. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

hát az attól függ:

ha otthon maradsz, és úgy jársz be a fősulira szerintem semmi gond nincs vele. az órarendedet te rakod össze, én pl hol délelőtt hol délután járok, és nagyon sok helyen pénteken nem is nagyon vannak órák. szerintem bőven lenne rá időd, legalábbis nekem fősuli mellett belefér 3 hiperaktív benti cica :)

ha koleszos leszel, sajnos oda nem vihetsz kisállatot, becsempészni se lehet mert szinte mindenhol van "nevelőnő" aki néha benéz a szobákba random. kérdés h pl tesód v szüleid foglalkoznának e vele hétköznap, ha nagy állatbarát a család akkor szintén megoldható úgy, hogy hétvégéig ők foglalkoznak vele.

ha pedig albérletbe mész az kétesélyes, van ahol engednek kisállatot, van ahol nem, lakás függő, de akkor meignt ott a kérdés h hétvégente ki vigyázna rá? vagy ah haza viszed magaddal minden hétvégére, akkor az úgy jó. de akkor 2 helyen kell h legyen neki ketrec, alom, kaja.

2009. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felénk az egyetemista lakta koleszokban nincs "nevelő", de állatot elvileg nem lehet bevinni. Jóba kell lenni az illetékesekkel. Nekünk halunk van ott, sőt van olyan aki patkányt, meg hörit tart. Érdemes jóba lenni az illetékes emberekkel és azok szemet hunynak felette.

Az albi kétesélyes, vagy lehet vagy nem, függ a főbérlőtől és a lakótársaktól is.

2009. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!