Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy 6 hónapos nyuszit még...

Egy 6 hónapos nyuszit még magamhoz tudok szoktatni, attól függetlenül, hogy már volt gazdája?

Figyelt kérdés
:) találtam egy hihetetlenül aranyos nyuszit, Mollyt, aki fél éves. nagyon szeretném őt, de félek, hogy mivel már volt gazdája, nem szeretne meg engem. szerintetek?:)

2013. márc. 9. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Az állatok nem ragaszkodnak annyira a személyhez, mint az ember, pláne egy nyúl. Ha rendesen foglalkozol vele nagyon szelíd lesz veled.
2013. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez attól függ hogy az előző gazdi mennyit foglalkozott vele, mert ha pl azért válik meg tőle mert nincs rá ideje akkor sztem jobban fogja nálad érezni magát mert te törődsz vele :)

eleinte biztosan meg lesz szeppenve és nem fog egyből az öledbe ugrani de legyél vele türelmes és akkor minden rendben lesz :)

2013. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mostani nyuszim 2 évesen került hozzám és bàrmit csinálhatok vele nem karmol meg semmi
2013. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az előző gazdija helyhiány miatt válna meg tőle.
2013. márc. 10. 09:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nálad biztos nagyobb helye lesz. Ennek már önmagában örülni fog a nyuszkó!
2013. márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek azért kicsit meg fog szeretni?:)
2013. márc. 10. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:
biztos! én tavaly decemberben kaptam egy nyuszkót (szintén helyhiány miatt adta nekem az akkori gazdija) aki akkor kb. 5-6 hónapos volt. eleinte is barátságos volt, most pedig nem tudok elmenni nyáron nyaralni, mert megbolondul nélkülem, és hazajövetelemkor nem akad le rólam pár napig. :D
2013. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de jó, köszi!!:) felpontozok mindnekit!
2013. márc. 10. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!