Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Talpfekélye lehet ettől a...

Talpfekélye lehet ettől a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
Egy hét és hazahozzuk a nyuszim, már megvettünk mindent a ketrecet is, de most vettem észre, hogy a ketrec alja, tehát a műanyag rész nem teljesen sima, hanem ilyen kockás/redős....teljesen kétségbe vagyok esve, hogy most mi tévő legyek?:( Olvastam, hogy ilyenektől szokott talpfekélyük lenni, és szeretném ezt megelőzni..de nemtudom mit tegyek:((
2013. márc. 9. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szőjyeg darab, polifoam?
2013. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de akkor a ketrec alja ennek biztosan nemjó?:(
2013. márc. 9. 21:51
 3/9 A kérdező kommentje:
ha sima műanyag lenne az jobb?
2013. márc. 9. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem te sem szeretsz rücskös felületen sétálgatni :) de ne vegyél egyből új ketrecet neki, egy vastagabb szőnyegdarabbal próbálkozz bár ha nem szobatiszta akkor le fogja pisilni míg a wc-re nem szokik, de ha pl rendes fürdőszobai szőnyeget veszel azt lehet mosni mert a simán kivágott szőnyegdarab csak szétfoszlana szerintema mosógépbe

ha úgy látod hogy nagyon nem akar hozzászokni akkor esélyes hogy kell venni másikat .. ez csak egy tipp vagyis hogy én így csinálnám :)

2013. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szerintem veszek egy másikat, ezt pedig visszaviszem a boltba, remélem visszaveszik.... nem hinném, hogy ez a szőnyeges is olyan jó ötlet..:(
2013. márc. 9. 23:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baja, nem ettől lesz talpfekélye, hanem attól, ha a saját pisijében tapicskol, de attól tényleg. Az összes ketrecnek van egy minimális "mintája" alul, hacsak nem fél centis kiállások ezek a kockák, akkor nem kell pánikolni. A mérete legyen jó (100, 120), és nem lesz gond. Legyen előtte széna, víz, táp, legyen kis házikója, esetleg egy ágy, na meg sarokwc, alommal, és minden szép és jó... Onnantól már csak az számít, hogy gyakran kijöhessen ugrálni. :)
2013. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A mintás műanyag azért van, hogy ne csússzon rajta a nyúl... A taposórácstól lehetne talpfekélye, de neked olyan nincs. Amúgy a taposórácsos ketrecekből is ki lehet emelni az alsó rácsot.

És nyugi! A pici nyusziknak nyugodt gazdira van szügségük, hogy ők se féljenek! :D

Nézz utána szépen mindennek, (főleg az etetésnek) és minden rendben lesz!


Amúgy a WC-t használó nyuszinak tényleg teljesen jó a padlószőnyeg.

2013. márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Huh, megnyugodtam..Már mindent át olvastam, de ugy gondoltam, hogy a ketreceknek sima az alja..:)
2013. márc. 10. 11:24
 9/9 anonim válasza:
keress farost lemezt azt tedd alá nálam is így van a nyuszi alatt ha kérdésed van a nyuszikkal írj bátran nekem én is nyuszi tenyésztő vagyok
2013. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!