Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet még a görényemen segíten...

Lehet még a görényemen segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb 1 éve volt hogy megütötte a gerincét és a hátsó lábaira szinte nem tudott ráállni,szükségleteit sem érezte. kapott injekció kúrát és gyógyszereket, azóta volt ilyen még egyszer, gyógyszerrel kezelve jobban lett, ki lett vizsgálva és minden oké lett a labornál. Most 3 napja teljesen lebénultak a hátsó lábai. Az orvos még előzőleg megmondta hogy nem lehet rajta segíteni. Mit tegyek ami használhat? nagyon sajnálom. Még Pesten lehetne elvileg műteni, de nem biztos hogy sikerül a műtét...
2013. márc. 12. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem készülj a legrosszabra...:-(
2013. márc. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Altattasd el. A görény nagyon sokat alszik, de mikor ébren van, kimondottan futkározni és ugrálni tud, nem lesz jó neki úgy, ha lebénult a két hátsó lába, az idegpályákat pedig nem tudod regenerálni kamillás borogatással, meg placebo szurikkal, de még valós gyógyszerekkel se. Lehetne rá ilyen mini kocsikát tenni, tehát a hátsója alá két kereket, de azzal nem fog tudni ugrálni, szenvedés lesz neki.

Nem tudom, milyen idős szegény, de műtétnek se lenne ildomos kitenni, ha nem mai gyártmány, főleg, hogy nincs rá garancia, hogy műtéti úton megoldható a dolog (ráadásul egy görény nehezebben is műthető, mint egy ember, és a legtöbb esetben az ember is úgy marad, úgymond).

2013. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5 éves lesz lassan.
2013. márc. 12. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyógytorna?
2013. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elvittem orvoshoz, elkezdtük az injekciókúrát, ami 4 napos lesz.
2013. márc. 13. 01:21
 6/6 anonim ***** válasza:
vidd be az egyetemre, biztosan tudnak majd segíteni!Semmiképpen ne altasd el, amíg ne látod rajta h szenved!láttam már lebénult görit és nem szenvedett!elég jól bírják ezeket, nagyon sokat lehet tölük tanulni, hogy mennyi kitartás is van bennük és még lebénulva is milyen boldogak és játékosak.:))
2013. márc. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!