Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik Aranyhörcsögöt válassza...

Melyik Aranyhörcsögöt válasszam? Megígértem neki!

Figyelt kérdés

Van a szomszédunkban egy gyerek aki kapott 2 aranyhörit.

egy fekete fehéret meg egy barna fehéret kb.3 hete.

Külön vannak téve.

Az egyiket nekem szeretné adni és én megígértem neki hogy majd húsvétkor elmegyek és elhozom az egyiket.

A baj csak az hogy a fekete fehéret szeretném mert az szebb csak az már 3-szor megharapta.

A barna fehér meg nem tetszik annyira viszont az nem harapós.

Félek hogy rajtam marad mert nem tudom megszelidíteni!!

Segítsetek!!!!

Megígértem neki hogy az egyiket elviszem!!!

5 éves kisgyerek!!!

Nem akarok neki csalódást okozni!!!!



2013. márc. 12. 19:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
Én a nem harpósat hoznám el.
2013. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

tudom de az annyira szép

a másik meg tök csúf

2013. márc. 12. 19:05
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt pár olyan hörim, aki eleinte nagyon harapós volt, de sokat foglalkoztam velük, és meg lett az eredménye. Ha minden este mikor adod neki az ennivalóját, hagyod, hogy a kezedből vegye el, hagyod, hogy szagolgassa, megszokja egy idő után. Aztán már rá is mászik, és ki is tudod venni. Volt már egy pár hörcsögöm, de mindegyiket meg tudtam szelídíteni (kivéve egyet, de az egy hiperaktív dzsungáriai törpehöri volt).
2013. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%

Ezért meghagynád a kisgyereknek a harapósat... (y)

Egyébként mindet meg lehet szelídíteni sok türelemmel.

2013. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
38%
Eznemigaz komolyan 'szépség' szerint akarsz háziállatot választani?! -.-
2013. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó: mert, ha pl. nem hörcsög lenne, hanem ló, akkor azt mondod, ne vegye figyelembe a küllemi bírálatot? Ronda, kiállása alapján alkalmatlan hátasmunkára komolyabb szinten, max kocsilónak elmegy, vagy van egy álomló hasonló árban. Tök8, a külső nem számít, biztos a másik is rendes! Csak, hogy értsd, a kiállás, kinézet számít, bár önmagában a szőrzet színe szerintem csak akkor, ha a fajtában nem megengedett jelenik meg, mert akkor azt nem érdemes elhozni - a többi szinte lényegtelen. Azonban miért ne választhatna olyat, főleg, ha még fiatal, ami tetszik is neki? Én sem hoznék haza olyan macskát pl., ami csupasz, mert nekem azok nem tetszenek. Biztosan szeretném, stb., de mégse választanám, ha kellene egyet, akkor alighanem az alternatíváját hoznám el.
2013. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Jó mondjuk biztos azért ilyen harapós a feketefehér mert vele nem foglalkozik a szomszéd gyerek talán mert megijedt tőle!

Mondjuk egy 5 éves gyerektől nem várható el hogy megtudjon szelidíteni egy hörit.

Még talán kicsi és nem érti el.

Küldjetek még válaszokat de csak annyit írjatok hogy a fekete-fehéret vinnétek el vagy a fehér-barnát?

2013. márc. 13. 07:09
 8/28 A kérdező kommentje:

Mondjuk lehet h a fekete-fehér tök utálatos (de szép)

Viszont a barna-fehér meg nem annyira szép de aranyos.

2013. márc. 13. 07:13
 9/28 anonim ***** válasza:
fehér-barna
2013. márc. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
egyértelműen a kedvesebbet vinném
2013. márc. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!