Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel lehet tisztítani a nyúl...

Mivel lehet tisztítani a nyúl ketrecet?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szappanal,ecettel, ha jól kimosod akkor nem lesz semmi baj.
2013. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én személy szerint minden ellés előtt és levalasztas után kimeszeltem klormeszes messzel. Sok lehetőség van attól függően, h milyen anyagú ketrecben tartod őket. De ahogy minden ketrectipusnak, úgy minden tisztítási módszernek is van előnye és hátránya. Ha bővebben érdekel, szólj! Remélem segített a válaszom.
2013. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha szobanyuszi-ketrec, akkor a forró víz és az ecet tökéletes, és a nyuszira nézve is biztonságos. Környezetbarát, olcsó és fertőtlenít, igaz kicsit büdös, de sokkal jobb, mint bármilyen vegyszer.


A kinti ketrecet nem tudom, de az előző válaszoló jót írt szerintem:).

2013. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha vízköves mert pl használtan szerezted be, akkor csak ecettel vakard le róla, nehezen de lefog jönni, vegyszereket sose használj, de ha csak a mindennapos nyuszikoszt ragacsot meg ilyeneket akarod, én azt mosogatószerrel szoktam(ha jól tudom abba nincsen ilyen komoly vegyszer mint a domestos) utána beállítom a zuhanyzóba és forró vízzel lemosom.
2013. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem szobanyuszim van, műanyag aljú ketreccel. Én csak és kizárólag ecetes vízzel tisztítom!
2013. márc. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mosogatószerrel ki szoktam mosni. jól kiöblítem, ha nekünk embereknek nincs bajunk attól hogy utána eszünk, a nyuszinak se lesz. De volt hogy kimostam mosószerrel is. Meg néha tusfürdővel. És semmi bajuk mielőtt valaki állatgyilkosnak titulálna.
2013. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem megy ecettel, akkor dörzsöld át szódabikarbónával, az sem mérgező.

Csak egyszerre ne használd az ecetet és a szódabikarbónát, mert gáz fejlődik!

2013. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a legkönnyebb ha van benne tálca(ha nincs akkor vegyetek)

megfogod kihúzod kiborítod a kukába átmosod a tálcát .


És kész !!


Ja és visszarakod.

2013. márc. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!