Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma véletlen adtam lila akác...

Lorenzo98 kérdése:

Ma véletlen adtam lila akác galyat a dzsungáriai törpehörcsögömnek és félek hogy valami baja lesz. Kb 3 perc-ig volt benn a ketrecben. Nem tudnátok segíteni hogy lesz-e valami baja?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem, hogy lesz valami baja. :)
2013. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bármi baja lehetne ettől. Meg sem rágta, csak amiatt aggódsz, hogy bent volt mellette? :D Szerintem amúgy ennyi idő alatt meg sem rágcsálta, továbbá azt látnád az ágon. Amire gondolni tudok, hogy valamilyen baktérium bekerülhetett így hozzá, de még arra is rettentő kicsi az esély, hogy veszélyes baktérium jusson be. Szóval szerintem semmi baja nem lesz. :)
2013. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megrágcsálta de nem sokat 30 másodpercig... és köszönöm a válaszokat:D
2013. márc. 15. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Semmi baja nem lesz. Én diófa ágát tettem be az enyémnek, és két hónapra rá azt találtam, hogy mérgező számukra. Ahhoz képest két és fél évesen pusztult el, szóval semmi baja nem lett a faágtól.
2013. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 15. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!