Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacom szülni fog?

Tengerimalacom szülni fog?

Figyelt kérdés

Szval elmesélem a történetett!

December.6 Án született a kislány tengerimalacom,Megvettük 2 hetes korába a ketrecben fiúval volt össze zárva és nem látszot rajta semmi de ám nőtt és egyre jobban a hasa is egyszer a hátára fordítom a tenyeremben és meglátom hogy a cicije megvan dúzadva azzonal mondtam anyunak de ő azt mondta semmi nem lesz ott neki!Még nőt nem foglalkoztunk vele éltük az életünket gondoztuk szépen nyugodtan! Egyszer vagyis tegnap megint megforditottam mert feltünt hogy nagyon nagy a hasa és láss csodát egyszer csak a hasában elkezdtek mocorogni a kicsik :S

És terhes mostmár 100% A gond csak az hogy 3,5hónapos jövő hónapban szűl ha minden igaz biztonságos ugye nem fog bele halni mi a teendő ha megszületik segitsetek!

Ui:Van egy társa szintén lány 1 éves és az nem akarja elfogadni folyton ha hozzá raktam megharapná neki megy valyon azért mert terhes?

Féltem nagyon a kismalackám és nem korai ez a 3,5hónapos szülés nem elsz semmi baja?



2013. márc. 17. 13:43
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A másik az 1 éves tengerimalacom mene neki mindig a 3,5hónaposnak a terhesnek!
2013. márc. 17. 13:45
 2/23 anonim ***** válasza:
3,5 honap, korai, siman beledögölhet, keress fel orvost
2013. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De van esély rá hogy megszüli? már akkora a hasa alig van hátra neki 2 hét :S
2013. márc. 17. 13:57
 4/23 anonim ***** válasza:
Felelőtlen voltál, vállald a következményt. Az mondanám, vidd állatorvoshoz, de a műtétbe ugyanúgy belepusztulhat. Reméljük a legjobbakat.
2013. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
de én nem tudtam semmit hogy terhes vagy valami de most is nyugtalan fel ál le fekszik és ezt ismétli :S Maga alá hajtja fejét és megvakarja a hasát stb..
2013. márc. 17. 14:19
 6/23 anonim ***** válasza:
50%
Gondolhatod, hogy ha összerekod egy kannal, akkor csak barátok lesznek? Hát nem...
2013. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
De most legalabb vedd ki a fiútól mert az szuülés után tuti meghúzza és abba már tuti beledöglik, de nagyon felelőtlen vagy
2013. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Félreértetettek a társa is lány egy éves még a kereskedésben volt melette egy fiú :)
2013. márc. 17. 14:49
 9/23 A kérdező kommentje:
És most külön vanak mert a másik kislány nem birja a terhest :S folyton neki mene Szval 2lány tengerimalacom van!
2013. márc. 17. 14:50
 10/23 anonim ***** válasza:
Nemsokára több lesz
2013. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!