Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baja a patkányomnak...

Mi lehet a baja a patkányomnak? Úgy aggódom érte.

Figyelt kérdés

Hím patkány és 3 éves.Már napok óta észlelem rajta hogy nem hall,lát,érzékel olyan jól mint régebben.Többet pihen és ma pl. ránéztem és csak feküdt alig lélegzett.Hozzá értem nem csinált semmit.Ha hozzáérek mindig felugrik és engem figyel.Most nem reagált semmit.Csak ott maradt és hirtelen kifeküdt és kinyúlott.Azt hittem már hogy haldoklik és meg fog halni.Annyira sírtam nem akarom elveszíteni.Lehet hogy a ti szmetekben csak egy hosszúfarkú, undorító, kóros patkány de az én szememben ő egy angyal aki a legjobb barátom aki nélkül nehéz lenne az élet.Egyáltalán nem olyan patkány amit az utcán láttok a kukákban enni, hanem egy szelíd bárány, aki imádja az embereket és családbarát.Imád engem és én is őt.De mostanában olyan leépült és nagyon aggódok érte.És amit említettem hogy hozzáértem meg sem mozdult csak kinyúlott és lassan lélegzett, már nem az első eset.

KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!

És negatív kommentektől kíméljetek!


2013. márc. 17. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Holnap irány az állatorvos!
2013. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
95%

Nem tudom, hogy ez negatív kommentnek számít, de a hörcsögöm is volt ilyen állapotban és pár nap után meghalt... Én is a sírás környékén voltam, iszonyú érzés volt. Ha sajnálatos módon bekövetkezik, akkor szerintem keress egy embert lelki társnak. Most pontozzatok le, de szerintem hosszú távon jobb, ha van melletted egy fiú/lány akit szeretsz.

Fel a fejjel, gondolj bele, most egy szenvedésmentes, jobb helyre fog kerülni, ha tényleg bekövetkezik :)

Ha holnap is ilyen állapotban van, sürgősen vidd el orvoshoz.

2013. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Pontosan! Ez legyen az első dolgod! Én is patkányt tartok és az egész család oda van érte.:) Szelíd, játékos és barátkozó. Elsőre mindenkit sokkol hogy patit tartok, nem értem h hogy nem lehet felfogni h nem egy koszos csatornapatkányt viszek be a házba.. Ne törődj semmilyen rosszindulatú kommenttel/emberrel, te szereted őt, a pati is téged, ha másnak nem tetszik, hát ne nézze. De a hörcsög se sokkal különb állat.
2013. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Álatorvos. Valoszunu idos mar. Igy nem biztos hogy tudnak segiteni. Ha sikerul akkor immunerositoket adj neki, immunovet, vetri dmg
2013. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok negatív, de a patkányod öreg már, persze vidd el orvoshoz, de készülj a legrosszabbra
2013. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm a válaszokat.egyik sem negatív és köszönöm a segítséget.csak ez olyan rossz mert nem akarom elveszítnei.olyan rossz lesz.

eddig volt 2 patkányom de ők már meghaltak és az nagyon rossz érzés volt amikor elveszítetem őket.nem akarom mégegyszer átélni de ezekszerint előbb-utóbb kénytelen leszek.:(

most is tök elérzékenyültem.

de azért köszi a segítséget.

2013. márc. 18. 11:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Doki többet tud mondani. Így elsőre azt mondanám, hogy 3 éves, elég idős. Lelkileg készülnék arra a helyedben, hogy szépen elalszik és elmegy.
2013. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:(
2013. márc. 19. 18:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? Mit mondott?
2013. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!