Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az apát kivegyem amikor már...

Az apát kivegyem amikor már megszülettek a kishörik?

Figyelt kérdés
De jól elvannak az anyukával.

2013. márc. 18. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen, és már vissza se rakd soha.
2013. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 amanojaku válasza:

szerintem tényleg nem jó ötlet bennhagyni, mert veszélyes lehet a kölykökre.

ha a terráriumban/ketrecben, vagy akármiben tartod is, több hím van, akkor a "nem az apát" mindenképpen tüntesd el a kölykök mellől, mert az tuti, hogy eltenné őket láb alól.

2013. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért a kölyköket féltitek?? Amúgy attól is függ hogy törpe vagy arany höri vagy milyen höri?? Mert ha törpe nem bántja a legtöbbször a kölyköket de az anya előbb elpusztul, mert legyengül a sok szüléstől. Ha arany akk. mindenképp szedd ki mert megeheti a kölyköket, vagy bánta az anyát is de itt is legyengülhet a nőstény.
2013. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ki kell venni. Én most úgy jártam a törpehörcsögnél hogy nem vettem észre hogy fialt, csak órákkal később és az apa bentmaradt. Még jó hogy ott voltam, mert az anya úgy nekiesett az apának, hogy lehet hogy megöli.
2013. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vedd ki és sose rakd őket össze újból! Feleslegesen nem értem, miért kell szaporítani őket minden ismerettség nélkül. Ez néhány válaszolóra is vonatkozik... miért nem lehet ezt meghagyni a tapasztalt tenyésztőkre???
2013. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Megszülettek már a kishörcsögök, mert ha igen akkor az anya újra terhes már
2013. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Minek kell oltogatni ezzel a szaporító-tenyésztő dumával állandóan.Meg hirdeti elviszik ajándékba és kész.Milyen ismeretség kell ahhoz hogy bemenjen egy kisállat kereskedésbe? Kis zsebpénzt kap vagy ha nem otthagyja ajándékba .Mi ebben az ördögtől való.Forduljatok meg mert háttal ültök a lovon!!!
2013. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Igaza van a #7-nek

Én kifejezetten jónak tartom, ha otthon megtapasztalják a gyerekek a kisállatoknál a szülést, azt, hogy hogy gondozza az anya a kicsiket. Nem kell ezt senki másra rábízni, a tenyésztő is így kezdte. Jobb lett volna persze előbb utánaolvasni, érdeklődni, de majd a következőnél már okosabbak lesznek.

2013. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is vedd ki.
2013. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Törpehörcsögeim vannak.
2013. márc. 22. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!