Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hangosan rágja a ketrecet a...

Hangosan rágja a ketrecet a hörcsög? Mert úgy hallottam hogy rágja!

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyrágja...

Nekem volt bár az akváriumban volt.. persze mielőtt belekötnének egyesek, víz nem volt benne :D

Nekem az volt a baj, hogy fiú-lány volt. Túl kanos volt a fiú. Ezért én közé tettem egy üvegfalat, amit beleragasztottunk hogy ne menjenek át egymáshoz. Egyik este átmászott a fiú (de hogy?!?!) és halálra izélte a lányt...

örülj hogy a tied csak a ketrecet rágja...

15/L

2013. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tele van a ketrec mindenféle játékkal, akár fadarabokkal, akkor nem a ketrecet rágja egyfolytában. A ketrecet is meg lehet úgy csinálni, hogy ahol zörög, ott valamivel tompítani a hangját, rátenni valamit, vagy összekötni szorosan azt a két rácsrészt, ami összeér és zörög.
2013. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért rágják mert unatkoznak. Nekem is van hogy rágja de amióta beletettem nekik a faházat meg bújó csöveket pvcből azóta azokat rágja.
2013. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pontosan. csak akkor rágja,ha unatkozik. rakj be neki emeletet,játékokat!
2013. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kleo0:) ***** válasza:

Tudom elég idegesítő :-S

citromozd be este a ketrec rácsait és akkor nem rágja (elméletileg)

én még nem próbáltam de azt hallotam hogy beválik :-)

2013. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kifogom póbálni ezeket amiket mondtatok (mondott)!! :)
2013. márc. 19. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is rágja, sőt ( [link] ) ezt is csinálta egy időben. Ezt én fotóztam. :)
2013. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!