Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyáron a törpehörcsögöt ki...

Nyáron a törpehörcsögöt ki lehet vinni?

Figyelt kérdés
A homokra tehetem a törpehörcsögöm nyáron kb 30 percre vagy inkább vegyek neki való homokot?

2013. márc. 18. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima homokra semmiképp sem. Tele van parazitával, kosszal. Igazság szerint én még rendes gyepre se tenném le. Maximum ketrecestül kivinni. De vigyázni kell mert ők hamarabb hőgutát kapnak.
2013. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! Így meggondolom hogy kivigyem-e :D
2013. márc. 18. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
estefelé én kivinném,de csak akkor,ha nincsenek szúnyogok!
2013. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első, gondolom, a játszótéri homokozóra értetted, hogy tele van parazitával. Az valóban gáz, de egyébként nincs a homokkal semmi baj, nyugodtan kiviheted a kiskedvencedet.
2013. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább fűre vinném,keress egy tiszta pázsitot és ott tedd le de figyelj rá mert nagyon gyorsak,kutya stb...ne legyen a közelben a legjobb ha azt a részt el is keríted ha homokra szeretnéd rakni akkor inkább vegyél nem olyan drága és nem koszos
2013. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!