Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha kifutót alszok csinálni a...

Ha kifutót alszok csinálni a tengerimalacaimnak, akkor azt miből?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy kifutót. Miből csináljam meg? Az aljára mit rakjak, hogy ne ázzon el a szőnyeg?
2013. márc. 20. 06:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Akarok csinálni* rosszat adott be a telefon. :D
2013. márc. 20. 06:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy rongyszőnyeget raktam le nekik, a dolgukat úgyis a ketrecben végzik el (mármint a pisit). Kaki megy mindenhova, de azt le lehet seperni. Vagy szerezz hullámkartont, és azt rakod le. De rakhatsz a karton alá valami fóliát, amivel a medencéket is le szokták takarni, azon tuti nem megy át a pisi. A kifutót én ideiglenesen cipős dobozokból csináltam, de úgy is lehet, hogy csinálsz fából egy keretet, és valami hálót, szúnyoghálót vagy valami rácsot kifeszítesz oda. Én így fogom csinálni:) remélem segítettem:)
2013. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. ^^ Azt hiszem majd rongyot rakok alá, és fából csinálok elkerítőt. Úgy lehet, hogy a szőnyegre rakok járólapot, és arra rongyokat? Azért úgy még biztosabb, hogy nem ázik át.
2013. márc. 20. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisgyerekek alá lehet kapni ilyen cuccot bababoltokban, ami a vizeletet, stb.-t hivatott megakadályozni, hogy átjusson szőnyegre, ágyra, bármire, na, ilyesmit kéne beszerezni, az is biztos, hogy nem ereszt át, rá meg tehetsz sima kartont (csak ne legyen rá nyomtatva, mert ha esetleg megrágja, az nem egészséges).
2013. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Régen olvastam azt, hogy a ketrec aljába fürdőkilépőt raknak, azt a szivacsosat, nem tudom a pontos nevét. Na, az még pluszba jó lenne a kifutóra?
2013. márc. 20. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit a babák alá raknak az a gumi lepedő.

Szerintem drótból vagy fából készíts egy keretet,

Vegyél egy gumi lepedőt,

kell karton és szalma/széna

a szőnyegre rárakod a gumi lepedőt,rá a kartont szénát,

és a barkácsolt keretet.

Ez tuti biztonságos

2013. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!