Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS. Mit csináljak? Siessetek...

SOS. Mit csináljak? Siessetek a válaszokkal!

Figyelt kérdés
A 3 hetes hörimet elkapta a macska. Különtettük és van egy gyílt sebe.Bekenhetem valamivel???Mondjuk kamillakenőccsel??SOS!!!!Allatorvos nem tud vwle mit kezdeni...
2013. márc. 21. 07:47
 1/7 Emyke031 ***** válasza:
77%
Fertőtlenítsd, az biztos!
2013. márc. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Az attól függ milyen mély a seb. Ha nem mély sebhintő por jó rá. Menj el egy gyógyszertárba ott szerintem tudnak segíteni.
2013. márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy az állatorvos nem tud vele mit kezdeni??? Minimum ki tisztítja es ha olyan össze varja
2013. márc. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egzotikus végzettségű dokik tudják kezelni.

A Hungarovet rendelőt, vagy az Exopetet keresd, illetve az állatorvosi egyetemen a dr. Pazár Pétert. Ő tanítja a többi dokit. Ha vidéken kell egzotikus orvos, ő tudja azt is, ki hol rendel.


3%-os Hiperol oldattal fertőtleníteni kéne, ha feldagad, akkor rendszeresen. Illetve fájdalom csillapítót, és antibiotikumot kaphat, ha megtaláltad a megfelelő dokit.

És természetesen műteni is tudják. Ne kérdezd hogyan... :)

Varrni nem nagyon lehet, de van sejtragasztójuk. :)

2013. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

sajnálom szegényt a támadás miatt is meg azért mert ilyen felelőtlen gazdája van .Hogy kerülhet ilyen szituba ez a két állat?

Szerintem ne nyúlj a sebhez nehogy megharapjon ha már nyugodt a jószág valamilyen spriccelő technológiával fertőtlenítsd.Vagy túléli vagy nem .szerintem az orvoshoz való szaladgálás az agyrém határait súrolja.

2013. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Ás egy kellően mély gödröt
2013. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen felelőtlen vagy, hogy egy helyen van a macska meg a höri?! Szegény pocok! :( JÓ FELELŐTLEN GAZDÁJA VAN! Vidd egy olyan állatorvoshoz, aki tud vele kezdeni valamit! Különben a seb elfertőződik és a höri belehal... :(
2013. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!