Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség. Alegria? A hörcsögöm.

Segítség. Alegria? A hörcsögöm.

Figyelt kérdés

Van egy dzsungáliai törpehörcsögöm. Vakarózik ezért egy szerer rácsepentettem a hörcsögre és erőteljesen vakarózsni kezdet ezért fürdő, szárítás és viszaraktam. Cseppentettem betadine-t és bepanthen plusot Kapot mazsolát, joghurtot, fűvet, almát, kis csokit. Nem fog elpusztulni? Mit tegyek hogy a túlélésési esélyeit növeljem?

A szerről azt tudom hogy kicsi fiola, átlátszó ,atkára jó és 2000ft. Gyógyszertárból kaptam.


2013. márc. 21. 17:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Most jól van, alszik.
2013. márc. 21. 17:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A mazsola és a csoki bele ragadhat a pofazacskójába... És a fogának se tesz jót. :/

A fajtájának a neve pedig DzsungáRiai. De a vakarózással nem igen tudok mit kezdeni. Talán a szerek hatnak majd. :/

2013. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem atól félek hogy, na. A szeptől vakarodzni kezdet és félek hogy másnap elpusztul. De szerintem nem hog.
2013. márc. 21. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:
DzsungáRRRRRRRiai!!! A mazsola úgy beleragadhat a pofazacsijába, hogy abba hal bele. SOHA többé ne adj neki. És csokit sem! Nem egészséges neki, tönkrevágja a fogait. Rendes hörcsögnek való ételekkel etesd, ne ilyenekkel, mert a végén ezektől lesz baja! A vakarózásról annyit, hogy ha megfürdetted, akkor nem hiszem, hogy most gond van. Lehet, hogy túl poros a forgács. Terráriumban van?
2013. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
aha megdöglik
2013. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!