Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Arany- vagy dzsungáriai...

Arany- vagy dzsungáriai törpehörcsög tenyésztő?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy lány hörcsögöt inkább törpét, tenyésztőtől, származási lappal, de nem találok sehol tenyésztőt. A Legközelebbi Pesten van. Vas, Veszprém, Somogy, Zala megyeiekről ha valaki tud nagyon örülnék. :) Esetleg Győr.

2013. márc. 21. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Sajnos én is csak ezt tudom...úgy volt,hogy én is tenyésztőtől veszem,de nem volt Szolnok közelébe. de szerencsére sikerült kifognom a kereskedésben "frissen" érkezett,fiatal példányokat! alig töltöttek 2 napot a boltban. te is kérdezősködj a boltokban,mikor jön új"szállítmány"

2013. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Aurora tenyészetben úgy emlékszem hogy lehet származási lapot kérni.(dzsungi tenyészet)
2013. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az Aurórában nem álltak szóba velem, vagyis szóba álltak, de asszem, hogy elfelejtettek vagy mi... De az Pesten van amúgy is. Nekem nyugat magyarországi kell. A neten NINCSENEK már néztem. De azért köszi mind2őtöknek ;)
2013. márc. 22. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy Hörcsölde nevű tenyészetet. Keszthelyen van a tenyészet! Itt az oldaluk:

[link]

2013. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon köszi!! (Hogy kerülte el a figyelmem??)
2013. márc. 31. 19:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó... Nagyon messze vagy. De azért köszi :)
2013. ápr. 5. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!