Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy hím vadászgörényem de...

1 srác kérdése:

Van egy hím vadászgörényem de nem eszik de miért?

Figyelt kérdés
Enni eszik de nem olyan sokat mint az előtt nagyon keveset a húst nem eszi meg már. Csak ha be nyomom a fejét picit vagy etetem és a farkán ki hullót a szőr és az miért van?? a görény 2 éves. Köszönöm előre a válaszokat

2013. márc. 21. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
állatorvos?
2013. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ivartalanítva van?
2013. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs ivartalanitva de most meg eszik rendszeresen rendesen nem értem h miért van az h néha nem eszik aztán igen
2013. márc. 27. 08:06
 4/4 gabba83 válasza:

A farok szőrének kihullása sajnos ezer dologtól lehet a görikénél! Betegség, depresszió...és számos ismeretlen ok! Általában magától elmúlik és visszanő!(ha nem így van, doki)

Az én görikém pl tavasszal kezdett kopaszodni és őszre növesztette vissza,ahogy olvastam sokaknál előfordul. Az étvágytalanság szintén depresszió, betegség. de ha ez a kettő így fenn áll akkor mindenképp vidd állatorvoshoz.

Azt ugye tudod hogy RENDKÍVŰL fogékonyak az emberi influenzára(simán elkapják tőlünk) Amúgy javaslom látogasd meg a magyar vadászgörény klub honlapját, rengeteg dolog le van írva.

2013. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!