Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi idegesíti a patkányomat?

Mi idegesíti a patkányomat?

Figyelt kérdés
Van 4 hím patkányom. Az egyik fiatalabbik sokszor rázza a farkát, akkor is ha egyik társa sincs a közelében, de abbahagyja ha hozzáérek és kiveszem. Azt érteném, ha a többi idegesítené, de csak úgy miért csinálja ezt?

2013. márc. 22. 01:47
 1/6 Platypus ***** válasza:

Csinál közben mást is, ami idegességre utal?

Nekem egy patkányom csiklandós volt, akkor is rázta a farkát, amikor simogattam, miközben minden más gesztusa arra utalt, hogy remekül érzi magát. Nem lehet, hogy a tiédnek viszket valamije?

2013. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, ezt az utóbbi héten minden nap legalább egyszer csinálja. Ha viszketne valamije, már megvakarta volna azóta.

Még arra gondoltam hogy azért csinálja, mert kezdi túlnőni a többit és esetleg a dominanciáját akarja kimutatni, de akkor is csinálja amikor nincs ott egyik se.

2013. márc. 22. 12:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha a kezemben van és vakargatom, akkor nem csinálja. Csak bent a ketrecben.
2013. márc. 22. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésből van? (bocsi h rákérdezek) Lehet genetikai idegrendszeri dolog lesz! :/
2013. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, egy másik patkányom fia. Én neveltem teljesen.Tenyésztőtől vannak a patkányaim.
2013. márc. 23. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudnak kiadni olyan hangokat, amit az ember nem hall. Talán egymással beszélgetnek, ez hat így rá.
2013. márc. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!