Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig tart ez? (tengerimalac)

Tamás Szabolcs kérdése:

Meddig tart ez? (tengerimalac)

Figyelt kérdés
A tengerimalacom hamarosan 1 éves lesz, és szereti a simogatást,. vakargatás. Viszont ha pl az ölembe veszem elbúlyik a pólóm alá vagy pulóverem alá, ezmég nemis gond de ezután van amikor odapisil vagy oda kakál és ez mindig igy lesz vagy elmúlik?
2013. márc. 22. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez mindig így lesz. De jelzi ő mikor pisilnie kell, amikor elkezd fészkelődni, mocorogni, akkor tedd vissza egy kicsit, és ha pisilt, akkor egy negyedórára megint ölbe veheted.

A kakit nem nagyon jelzi semmivel, azt össze kell szedegetned utána.

2013. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez természetes :-S

A rágcsálók nagyjából 10-15 percre maradnak meg az ölben szerintem.Az én nyuszim szobatiszta volt,sosem piszkított az ölembe.

Nem tudom hogy működik ez a malacoknál,de ha egy éves és még mindíg ezt csinálja akkor nincs rá sok esély hogy megtanulja.

Van wc-je ?

2013. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tengerimalacokat nagyon nehéz szobatisztaságra nevelni, kaki megy mindenhova. Rakj az öledbe egy törölközőt vagy egy rongyot, amit nem baj ha lepisil. Én is így szoktam.
2013. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A malacoknak nem kell wc, mert nem szokik bele. Pisilni általában a sarkokba szokott, de a bogyózni, azt szana-széjjel.
2013. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oksa köszi a válaszokat
2013. márc. 22. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
mindig így lesz, a tengerimalac szereti ilyet csinálni
2013. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ez most komolyan kérded.?? hát még szép hogy bele fog pisilni az öledbe.. tegyél oda egy olyan paplant vgay valamit amit szívesen használsz a malackád alá..
2013. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem már sosem pisilnek/kakilnak az ölembe, viszont ha kint vannak a földön, akkor kaki szinte mindenhol van, bár inkább az eldugottabb/sötétebb helyekre szeretnek járni. (Pl.: radiátor alá, vagy cipők mögé, íróasztal alá...)
2013. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!