Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az normális, ha a nyúl őrzi a...

Az normális, ha a nyúl őrzi a házat?

Figyelt kérdés
Van egy nagy baknyulunk. Úgy örököltük, teljesen szelíd, jön a hívásra meg minden. Szabadon van az udvaron, jól elvan a kutyákkal. De azon már rajtakaptuk, hogy az egyik macskánkat kergette (szemtanúk szerint tátott szájjal, harapásra készen...) szóval kezd elszaladni vele a ló. Újabban ha jön hozzánk valaki, előbb ott terem, mint a kutyák, körbeszaglássza, lecsekkolja, bekíséri. A múltkor mérgesen dobbantott egy vendégnek... Elég para. Amúgy nagyon jó arc, az egész család imádja, de egy nyúltól ez azért elég szokatlan, nem?
2013. márc. 22. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan szokatlan, a nyulak védik a saját területüket.
2013. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát ezzel nincs semmi gond:)

Amúgy meg a macskát azért kergethette mert bakozni akart,már hallottam olyant ,hogy a baknyúl nekifogott egy macskának elég hűjén hangzik de van ilyen.

És valószínűleg azért harapta mert nem sikerült az akció neki.

Nekem is vannak nyulaim jócskán és egy-egy baknyiul még a nőstényt megölni is kepés.:)

2013. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem. Tényleg elég kanos szokott lenni - van egy plüsskutyája, azzal nyomja, de volt már, hogy én is alig tudtam elugrani előle. :) Szegény macskák...

Köszönöm a válaszokat.

2013. márc. 24. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!