Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem engedik, hogy tengerimalacot tartsak?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy kutyát , amit egy kicsit elhanyagoltam pedig csak azért , mert a másik kutyánk mellé tették. (ő egy roti)

Mondtam hogy azért egy kis tengerimalac nem olyan nagy felelősség. Ja és már annyira szeretném az állatkát , hogy eljátszom a plüssállataimmal .



2013. márc. 24. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen egyetértek a szüleiddel. Pedig általában nem szoktam.

Elhanyagoltál egy kutyát. Megkaptad, felelősséggel tartoztál érte, és szartál rá.

Az mit jelent, hogy a másik kutyátok mellé tették?


És minden állat nagy felelősség, nem egy plüssállat!

2013. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

És mi van akkor ha eljátszottad a plüssállatoddal?

Nem inkább utána kéne olvasni? Mert akkor kapásból tudnád, hogy egy tengerimalacot nem is lehet tartani, minimum 2 kell!

2013. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom kettőt akarok ja és hidd el utána néztem egy csomó oldalon és készen állok arra hogy a két csöpséget neveljem.

Én pénzemből venném a cuccokat hozzá plüssökkel azért játszom el hogy a szülők hátha megsajnálnak és igen mondanak.

2013. márc. 24. 18:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha a kutyát elhanyagoltad mi lenne a tengeri malaccal?

Szerintem a szüleid annyira idióták, hogy szartál az egyik állatra akkor egy másikat nem hanyagolnád el, takarítanád stb?

Inkább menj ki és foglalkozz szerencsétlen kutyával...

2013. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Őszintén remélem, hogy nem fognak megsajnálni.

Foglalkozz a kutyáddal! Tudod azzal mennyi mindent lehet, és kell is csinálni? Biztos tengerimalacot is azért akarsz, mert jajj milyen cuki... Aztán majd azt is megunod.

2013. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nem engedik van eg roppant egyszerű megoldás, ne tarts
2013. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tengerimalacokat talán még nagyobb felelősség tartani, mint kinti kutyát. A malacokat, ha nem eteted rendesen, nagyon hamar betegek lesznek és könnyen el is pusztulhatnak.
2013. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
vagy rendes malacot
2013. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dori? válasza:
Hidd el egy tengerimalac sokkal unalmasabb mint egy kutya örülj neki hogy azod lehet én nekem sose engedték hogy kutyám legyen.Egy kutyával lehet játszani, bírkózni meg mindenfélét.A tengereimalac csak eszik, visít, kurrog és szalidgál.De azért tényleg nagyon aranyos és vicces állatok.Én a kitűnő bizonyítványokért kaptam őket.Próbáld meg te is.Sok szerencsét!
2013. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha tényleg akarod,akkor nézd meg azt a kérdést is amelyikben egy lány vagy fiú egy vadászgörényt akar venni két tengerimalac mellé.Az egyik választ én irtam mert nekem is pont kutya mellé egy"kis"idő után megengedték.Nekem a plüssállatosdi eszembe se juttott volna,mert az biztos nem jön be.
2013. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!